Moja oferta

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w życiu każdej kobiety. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie pięknie, nie tylko dla samej siebie, ale również dla naszego życiowego wybranka. Makijaż ślubny jest ważnym elementem stylizacji Panny Młodej, powinien odpowiednio podkreślić urodę, ale także być dopasowany do całego wizerunku. Profesjonalny makijaż ślubny, wykonany odpowiednimi kosmetykami, sprawi, że poczujesz się pięknie i wyjątkowo. Ważne, by makijaż ślubny był nie tylko efektowny, ale przede wszystkim trwały, przed Panną Młodą jest bowiem nie tylko ślub, ale także wesele. Makijaż wykonuję profesjonalnymi kosmetykami i technikami, zapewniam, że make up przetrwa w nienaruszonym stanie całą weselną noc. 

Makijaż ślubny poprzedza makijaż próbny, podczas którego indywidualnie dobieramy rodzaj makijażu, kolorystykę, odpowiednie kosmetyki, wszystko dopasowane do Twojej urody, kształtu oczu i koloru skóry.

Oferta ślubna obejmuje:

  • Makijaż ślubny z dojazdem, Wrocław i okolice – dla Twojego komfortu i wygody 
  • Korekta Pana Młodego w cenie  makijażu ślubnego.
  • Kompleksowa obsługa wizażowa – warto także zadbać w tym dniu o mamę, teściową, siostrę, świadkową i inne Panie.
  • Makijaż próbny poprzedza makijaż ślubny. Ze względu na wyjątkowość, ale i niestety stres, towarzyszący Pannie Młodej w dniu ślubu – nie wykonuje makijażu ślubnego, bez wcześniejszego makijażu próbnego

 

W dniu ślubu, dla Twojej wygody i komfortu, dojeżdzam na miejsce przygotowań ślubnych. Ze względu na napięty grafik, Panny Młodej jak i mój, bardzo proszę o punktualność, zaplanowanie dnia, tak by rozpocząć wykonywanie makijażu o ustalonej wcześniej godzinie. 


MAKIJAŻ WIECZOROWY

Ważne wydarzenie? Kolacja z ukochanym? Rocznica ślubu? A może wybierasz się na wesele? Stuniówkę? Sylwestra?
Jeśli TAK, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Zabłyśnij, poczuj się pięknie i wyjątkowo, niezależnie od okazji, każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Odpowiednio wykonany makijaż wieczorowy, potrafi podkreślić zarówno urodę kobiety, jak i perfekcyjnie dopełnić założoną kreację.

Makijaż okolicznościowy, jak sama nazwa wskazuje, w zależności od konkretnej okazji, jest intensywniejszy niż tradycyjny make up. Możęmy trochę zaszaleć, może mocniejsze oko – Smokey eye, metaliczne/brokatowe cienie – glittery lub głębokie odcienie ust, wszystko dopasowane do Twojej stylizacji i z klasą. Profesjonalny makijaż wykonywany jest specjalistycznymi kosmetykami, dzięki którym makijaż okolicznościowy przetrwa do białego rana. Chętnie zerknę na zdjęcie sukienki / stroju, dodatków, biżuterii, wszelkie inspiracje makijażowe mile widziane. Jeżeli nie masz własnej koncepcji, możesz liczyć na moje doświadczenie i profesjonalny makijaż dobrany do Twojej urody,  który wydobędzie wszystkie Twoje atuty, skoryguje rysy twarzy oraz ukryje ewentualne niedoskonałości.

Ten rodzaj makijażu ma przykuwać uwagę, dodać sexapealu, sprawić że poczujesz się wyjątkowa, a wszystko w dobrym guście i tonie.

Makijaż okolicznościowy mogę wykonać w moim studio. Istnieje też możliwość dojazdu do klientki – Wrocław i okolice.


MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Poszukujesz wizażystki do sesji fotograficznej? Chętnie Ci pomogę ;-). W makijażu fotograficznym szczególnie istotna jest precyzja i symetria. Oko obiektywu jest bezlitosne, makijaż w świetle dziennym może wydawać się idealny, a na zdjęciu uwidocznią się wszelkie nierówności i niedoskonałości.

Na sesję foto powinien być staranny, wyrazisty, wykonany odpowiednimi kosmetykami, modelujący twarz, trwały i spójny.

Brałam udział w realizacji wielu sesji fotograficznych. Jeżeli poszukujesz wizażystki która pomoże Ci stworzyć profesjonalny makeup, zgodny z założeniami sesji lub zaproponuje coś wyjątkowego – skontaktuj się ze mną.


MAKEUP NO-MAKEUP

Makijaż dzienny, makeup no-makeup, biznesowy, cechuje lekkość, delikatność i subtelność.  Stawiamy tu na podkreślenie zalet urody, maskowanie niedoskonałości, a wszystko naturalanie, dyskretnie, dostosowane do Ciebie i Twojego charakteru.
Umiejętnie wykonany makijkaż da Ci poczucie pewności, bez konieczności poprawek w ciągu całego dnia!