Makijaż ślubny z dojazdem

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w życiu każdej kobiety. Pragniemy wtedy wyglądać szczególnie pięknie, nie tylko dla samej siebie, ale również dla naszego życiowego wybranka. Makijaż ślubny jest ważnym elementem stylizacji Panny Młodej, powinien odpowiednio podkreślić urodę, ale także być dopasowany do całego wizerunku. Profesjonalny makijaż ślubny, wykonany odpowiednimi kosmetykami, sprawi, że poczujesz się pięknie i wyjątkowo. Ważne, by makijaż ślubny był nie tylko efektowny, ale przede wszystkim trwały, przed Panną Młodą jest bowiem nie tylko ślub, ale także wesele. Makijaż wykonuję profesjonalnymi kosmetykami i technikami, zapewniam, że make up przetrwa w nienaruszonym stanie całą weselną noc. 

Makijaż ślubny poprzedza makijaż próbny, podczas którego indywidualnie dobieramy rodzaj makijażu, kolorystykę, odpowiednie kosmetyki, wszystko dopasowane do Twojej urody, kształtu oczu i koloru skóry.

Oferta ślubna obejmuje:

  • Makijaż ślubny z dojazdem, Wrocław i okolice – dla Twojego komfortu i wygody 🙂
  • Korekta Pana Młodego w cenie  makijażu ślubnego.
  • Kompleksowa obsługa wizażowa – warto także zadbać w tym dniu o mamę, teściową, siostrę, świadkową i inne Panie.
  • Makijaż próbny poprzedza makijaż ślubny. Ze względu na wyjątkowość, ale i niestety stres, towarzyszący Pannie Młodej w dniu ślubu – nie wykonuje makijażu ślubnego, bez wcześniejszego makijażu próbnego.

Makijaż próbny

Makijaż próbny jest bardzo istotny z wielu powodów. Warto sprawdzić, czy rodzaj makijażu oraz kolorystyka, są tym czego oczekiwałaś oraz czy czujesz sie w nim komfortowo.

Makijaż próbny wykonujemy około 1-2 miesiące przed makijażem właściwym w dniu ślubu. Czas jego wykonania jest zazwyczaj dłuższy, niż w dniu ślubu – około 2 godziny. Prefruję terminy od poniedziałku do piątku, sobota w moim kalendarzu to najbardziej pracowity dzień tygodnia, zarezerwowany głownie na makijaże ślubne i wieczorowe. Makijaż próbny to czas, w którym spokojnie omówimy wszystkie kwestie związane z makijażem. Proszę w miare możliwości o przybycie bez makijażu oraz punktualnie. Chętnię zobaczę zdjęcie sukienki, fryzury, dodatków, biżuterii, bukiety, inspiracje makijażowe mile widziane. Na makijaż ślubny może mieć wpływ także kolorystyka – kolor przewodni wesela. Omówienie powyższych kwestii gwarantuje,  iż makijaż będzie idealnie współgrał z całym Twoim wizerunkiem. Makijaż próbny wykonywany jest u mnie w studio (zobacz dojazd) – ewentualnie z dojazdem.

Podczas spotkania wykonujemy całościowy makijaż ślubny, wraz ze stylizacją rzęs (jedwabne kępki rzęs lub paski rzęs).

Makijaż w dniu ślubu

W dniu ślubu, dla Twojej wygody i komfortu, dojeżdzam na miejsce przygotowań ślubnych. Ze względu na napięty grafik, Panny Młodej jak i mój, bardzo proszę o punktualność, zaplanowanie dnia, tak by rozpocząć wykonywanie makijażu o ustalonej wcześniej godzinie. 

Przed makijażem ślubnym warto zadbać o dobrą kondycję skóry: 

  • Złuszczanie i nawilżanie
  • Oczyszczanie (około dwa miesiące przed)
  • Depilacja
  • Peeling i nawilżenie ust
  • Unikanie solarium i ostrego słońca

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu skóry twarzy, makijaż w dniu imprezy, będzie się utrzymywać znacznie dłużej w nienaruszonym stanie. Na 3 dni przed ślubem nie zalecam wizyt w solarium (również natryskowym), depilacji,  używania niesprawdzonych kosmetyków – w tym maseczek oraz inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.