O mnie…

Dorota Małecka – Makeup Artist

Makijaż jest moją pasją, kocham to co robię – pomagać kobietom poczuć się pięknie i wyjątkowo, obserwować ich przemianę oraz wydobywać naturalne piękno, najefektowniej je eksponując. Wykorzystuje do tego doświadczenie i umiejętności, potwierdzone dyplomem Pro Academy Schoold of Makeup we Wrocławiu, będące profesjonalną kontynuacją mojego wieloletniego zainteresowania makijażem.

Indywidualnie podchodzę do każdej klientki, makijaż dobieram do urody, kształtu oka, a także temperamentu kobiety. Dokładam wszelkich starań, aby moje makijaże zawsze były perfekcyjnie dopracowane. Staram się ze swojej strony zadowolić każdą Panią oraz wydobyć to co najpiękniejsze .

Zapraszam wszystkie Panie na profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowywieczorowy, dzienny fotograficzny, indywidualne kursy/lekcje makijażu oraz szkolenia (prywatne, pokazy na imprezach firmowych i eventach)

Maluję także na wieczorach panieńskich, sesjach fotograficznych i innych eventach, współpracując z profesjonalnymi fotografami, wizażystami i modelkami. Efekty moich prac można obejrzeć w moim portfolio.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, m.in. MAC, Helena Rubinstein, LePrairie, Dior, Chanel, Estee Lauder, Guerlain, Clinique, YSL, Kryolan, Nyx, Zoeva, Lancome, MAP, Anastasia Beverly Hills, Tarte Cosmetics, HUDA Cosmetics, Lorac, Urban Decay i wiele innych. Każdy makijaż jest indywidualnie dopasowywany do typu urody i charakteru klientki oraz jej wymagań. Kosmetyki dopasowuję do typu cery i wieku. Dzieki użyciu profesjonalnych kosmetyków i sprawdzonych technik, makijaż wygląda bardzo naturalnie, jest przy tym wyjątkowo trwały i efektowny. 

Gwarantuję trwałość (makijaż odporny na pot, łzy, wysoką temperaturę), dokładność (estetyka wykonania, czystość i perfekcja pracy), higienę pracy, profesjonalizm. Makijaż wykonuję w swoim profesjonalnym studiu oraz oferuję dojazd na terenie Dolnego Śląska / Wrocław i jego okolice.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferuję konkurencyjne ceny!