Makijaż okolicznościowy

Ważne wydarzenie? Kolacja z ukochanym? Rocznica ślubu? A może wybierasz się na wesele? Stuniówkę? Sylwestra?
Jeśli TAK, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Zabłyśnij, poczuj się pięknie i wyjątkowo, niezależnie od okazji, każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Odpowiednio wykonany makijaż wieczorowy, potrafi podkreślić zarówno urodę kobiety, jak i perfekcyjnie dopełnić założoną kreację.

Makijaż okolicznościowy, jak sama nazwa wskazuje, w zależności od konkretnej okazji, jest intensywniejszy niż tradycyjny make up. Możęmy trochę zaszaleć, może mocniejsze oko – Smokey eye, metaliczne/brokatowe cienie – glittery lub głębokie odcienie ust, wszystko dopasowane do Twojej stylizacji i z klasą. Profesjonalny makijaż wykonywany jest specjalistycznymi kosmetykami, dzięki którym makijaż okolicznościowy przetrwa do białego rana. Chętnie zerknę na zdjęcie sukienki / stroju, dodatków, biżuterii, wszelkie inspiracje makijażowe mile widziane. Jeżeli nie masz własnej koncepcji, możesz liczyć na moje doświadczenie i profesjonalny makijaż dobrany do Twojej urody,  który wydobędzie wszystkie Twoje atuty, skoryguje rysy twarzy oraz ukryje ewentualne niedoskonałości.

Ten rodzaj makijażu ma przykuwać uwagę, dodać sexapealu, sprawić że poczujesz się wyjątkowa, a wszystko w dobrym guście i tonie.

Makijaż okolicznościowy mogę wykonać w moim studio. Istnieje też możliwość dojazdu do klientki – Wrocław i okolice.