Kurs indywidualny

Jeśli chcesz poznać tajniki profesjonalnego makijażu, zapraszam na szkolenia 🙂
Oferuję szkolenie osób prywatnych jak i kursy doszkalające dla wizażystów oraz pokazy na imprezach firmowych i eventach.

Zapraszam na indywidualne kursy makijażu, podczas których wykonywany będzie makijaż „krok po kroku” wraz z instruktażem i wskazówkami, jak go wykonać i jakich produktów używać. Kurs makijażu obejmuje: przegląd kosmetyków, pielęgnację, całościowo wykonany makijaż przez kursantkę, przegląd pędzli i akcesoriów, wiele nowinek i tricków makijażowych. Dobierzemy kosmetyki z rożnych polek cenowych, zależnie od rodzaju skóry oraz indywidualnych preferencji.  Makijaż dopasujemy do Ciebie indywidualnie, do Twojej urody, w Twoim tempie – chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę skompletować niezbędne kosmetyki oraz akcesoria do makijażu.

Makijaż nie jest trudny, trzeba tylko wiedzieć jak się do niego zabrać.

  • Kurs makijażu jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji i umiejętności klientki,
  • preferuję szkolenia indywidualne, opcjonalnie dwuosobowe,
  • makijaż krok po kroku wykonywany przez klientkę (makijaż oka, makijaż skóry twarzy, konturowanie i rozświetlenie – strobing, makijaż brwi i ust, kreska, opcjonalne klejenie rzęs),
  • dokonamy analizy kolorystycznej – dopasowanie kosmetyków kolorowych do urody,
  • dopasujemy makijaż do kształtu twarzy, rodzaju oczu i skóry,
  • popracujemy nad techniką makijażu, nakładanie kosmetyków prawidłową techniką.
  • przegląd kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych – dobranie odpowiednich, brakujących produktów,
 • kurs makijażu przebiega w spokojnej atmosferze, moja uwaga jest w pełni poświęcona uczestniczce.

Dziekuje za zainteresowanie moja oferta makijazowa.
Kurs trwa ok 3h, zaleznie od kursantki i kosztuje 350zl.
Przy dwóch Paniach, koszt kursu 250zl/os ( czas trwania moze uledz wydluzeniu ok 3,5-4h).

Kurs makijazu obejmuje przeglad kosmetyków kursantki, pielegnacje, calosciowo wykonany makijaz krok po kroku ( makijaz oka – blendowanie cieni, ewentualna kreska, makijaz twarzy – nakladanie bazy, podkladu, korektora, pudru, konturowanie twarzy, makijaz brwi, makijaz ust) przez kursantke pod moim okiem, przeglad pedzli i akcesoriów, duzo nowinek i trików makijazowych.
Na zyczenie klientki za dodatkowa oplata 50zl – nauka klejenia kepek rzes, pasków rzes.
Dobieramy kosmetyki do urody i rodzaju skóry 🙂
Podczas lekcji kursantka wykonuje jeden makijaz dostosowany do urody – makijaz dzienny/ wieczorowy/ dzienny z elementami wieczorowego, wieczorowy – zaleznie od dokonanego wyboru.
Dobieramy kosmetyki z róznych pólek cenowych, zaleznie od rodzaju skóry i indywidualnych preferencji. Pracujemy na moich kosmetych, kosmetykach kursantki, lub laczac oba warianty, wedle uznania.
Na kursie tworzymy liste niezbednych kosmetyków oraz notatki 🙂 Stawiamy oczywiscie na praktyke 🙂

Kurs odbywa sie u mnie w studio ul. Królewiecka 65 Wroclaw.

Rezerwacja terminu jest jednoznaczna z wplata zadatku w wysokosci 50zl/100zl/os na podane w odpowiedzi zwrotnej konto. Zadatek nie podlega zwrotowi, w przypadku odwolania wizyty, ale oczywiscie nalicza sie na poczet kursu. Reszta platnosci na miejscu – platnosc gotówka lub karta.
Z uwagi na odlegle terminy i sytuacje losowe, zakladam ewentualna mozliwosc zmiany terminu przez kursantke, wtedy zadatek oczywiscie przechodzi na kolejny termin – tylko w przypadku poinformowania najpózniej 2dni przed spotkaniem – mozliwosc przesuniecia terminu tylko raz.

W razie zainteresowania prosze od razu w wiadomosci zwrotnej podac dogodne terminy tygodniowe (w weekendy nie prowadze kursów), a zwlaszcza czy maja byc to godzinnki ranne czy popoludniowe.
Mozna takze dopisac sie do innej kursantki ( jest to zaznaczone w terminach wysylanych w razie zainteresowania) lub wybrac termin i zglosic chec by kogos dopisac, wtedy jesli taka osoba sie znajdzie koszt kursu to 250zl 🙂

Zapraszam do kontaktu i wyboru dogodnej opcji.