Kurs makijażu

Kurs indywidualny

Jeśli chcesz poznać tajniki profesjonalnego makijażu, zapraszam na szkolenia 🙂
Oferuję szkolenie osób prywatnych jak i kursy doszkalające dla wizażystów oraz pokazy na imprezach firmowych i eventach.

Zapraszam na indywidualne kursy makijażu, podczas których wykonywany będzie makijaż „krok po kroku” wraz z instruktażem i wskazówkami, jak go wykonać i jakich produktów używać. Kurs makijażu obejmuje: przegląd kosmetyków, pielęgnację, całościowo wykonany makijaż przez kursantkę, przegląd pędzli i akcesoriów, wiele nowinek i tricków makijażowych. Dobierzemy kosmetyki z rożnych polek cenowych, zależnie od rodzaju skóry oraz indywidualnych preferencji.  Makijaż dopasujemy do Ciebie indywidualnie, do Twojej urody, w Twoim tempie – chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę skompletować niezbędne kosmetyki oraz akcesoria do makijażu.

Makijaż nie jest trudny, trzeba tylko wiedzieć jak się do niego zabrać.

  • Kurs makijażu jest dopasowany do indywidualnych predyspozycji i umiejętności klientki,
  • preferuję szkolenia indywidualne, opcjonalnie dwuosobowe,
  • makijaż krok po kroku wykonywany przez klientkę (makijaż oka, makijaż skóry twarzy, konturowanie i rozświetlenie – strobing, makijaż brwi i ust, kreska, opcjonalne klejenie rzęs),
  • dokonamy analizy kolorystycznej – dopasowanie kosmetyków kolorowych do urody,
  • dopasujemy makijaż do kształtu twarzy, rodzaju oczu i skóry,
  • popracujemy nad techniką makijażu, nakładanie kosmetyków prawidłową techniką.
  • przegląd kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych – dobranie odpowiednich, brakujących produktów,
  • kurs makijażu przebiega w spokojnej atmosferze, moja uwaga jest w pełni poświęcona uczestniczce.

Kurs grupowy

Kurs grupowy trwa ok 4-5h, zależnie od grupy.
 
Kurs makijazu obejmuje przegląd kosmetyków kursantki, pielęgnację, całościowo wykonany makijaż przez kursantkę pod moim okiem, przegląd pędzli i akcesoriów, dużo nowinek i trików makijażowych. Dobieramy kosmetyki do urody i rodzaju skóry 🙂 
Podczas lekcji kursantka wykonuje makijaż dostosowany do urody – makijaż dzienny/ wieczorowy/ dzienny z elementami wieczorowego, wieczorowy – zależnie od dokonanego wyboru. 
Dobieramy kosmetyki z różnych półek cenowych, zależnie od rodzaju skóry i  indywidualnych preferencji. Pracujemy na moich kosmetych, kosmetykach kursantki, lub łacząc oba warianty, wedle uznania.
 
Kurs odbywa sie u mnie w studio ul. Królewiecka 65/1u Wrocław
 
15.01. 10:00
18.01. 15:00
22.01. 16:00
25.01. 17:00
23.02. 18:00
Zapraszam do kontaktu i wyboru dogodnej opcji, pozdrawiam.